Prof. Csaba Törő dołączył do prelegentów konferencji projektowej 26 listopada

Z radością informujemy, iż do prelegentów konferencji projektowej: Strategie polityczne i zarządzanie bezpieczeństwem państwa: w poszukiwaniu nowych rozwiązań i koncepcji w czasach kryzysu, dołączył Prof. Csaba Törő, węgierski politolog, profesor nadzwyczajny w Katedrze Prawa Międzynarodowego i Europejskiego na Uniwersytecie Karoli Gaspar w Budapeszcie i dziekan tamtejszego Wydziału Prawa, współpracownik austriackiego Institute of European and Security Policy. Jest także zewnętrznym konsultantem Dyrekcji Spraw Zagranicznych węgierskiego Zgromadzenia Narodowego.